Útulné městečko Manarola - Co může turistům říci historie Itálie

Yes

Manarola - nový pohled na Itálii

Manarola, typická italská vesnice, je jedním z pěti starobylých měst v národním parku Cinque Terre. Živé domy místních obyvatel, teplé moře a přátelská atmosféra lákají stále více turistů z celého světa. V každé ulici se zachovaly staré architektonické stavby, které se staly zvláštními atrakcemi moderního města Manarola. 

Proč je Manarola tak oblíbená mezi turisty?

Nejlepším obdobím pro návštěvu města jsou Vánoce. V tomto období se koná velkolepá akce pro turisty - největší Vertep na světě. Vstup je otevřen do konce ledna. Milovníci kultury by měli navštívit kostel svatého Vavřince, který byl postaven v roce 1338. V budově kostela najdete část gotickou a část barokní, takže není jen památkou, ale také dokonalou ukázkou historického dědictví. 

Páry, které navštíví Itálii, se mohou projít po Cestě lásky, pěší stezce mezi městy Riomaggiore a Manarola. Stezka má svou vlastní legendu, která vypráví o sváru mezi dvěma osadami a o mileneckém páru, který se na cestě tajně setkal. Příběh je tragický v minulosti, ale romantický dnes. Na dovolené v Itálii si mohou milovníci hazardních her pro svůj volný čas vybrat Betano sportovní sázení. Mají nejlepší dostupné kurzy sportovního a kybernetického sázení s velkým množstvím sestav a nejlepšími kurzy. Sportovní sázení Betano zaručuje úspěšný start na minimální vklady a rychlé výběry výher.

493fc12fcfa1adcb130129f7ed504201