Rychlý přehled některých nástrojů pro úpravu fotografií

Nástroje pro oříznutí a otočení v aplikacích pro úpravu fotografií na vašem iPhone lze použít k tomu, aby jakýkoli obrázek vypadal lépe nebo hůř. Je to fantastická funkce, ale jedna z těchto funkcí má také své limity. I když můžete být schopni oříznout obrázek, abyste změnili jeho ohnisko nebo velikost, a posunout jej tak, aby byl na fotografii lépe umístěn, pokud to potřebujete, musíte být připraveni strávit několik hodin v divoká tráva nebo písečný příboj. A pokud nebudete opatrní, mohli byste svůj iPhone poškodit všemi tahy nezbytnými k dokončení práce.

Na druhou stranu fotoeditory, které vám umožňují upravovat fotografie online, zbaví tuto práci všech potíží. Vše, co musíte udělat, je otevřít aplikaci, vybrat obrázky, které chcete změnit, a začít pracovat během několika minut. Pomocí několika jednoduchých kliknutí myší můžete provést požadované změny a uložit je v pohodlí domova.

Existuje řada nástrojů, které můžete použít k maximálnímu využití nástrojů pro oříznutí a otočení nejlepšího online editoru fotografií. Jednou z nejjednodušších metod je jednoduše vyplnit tvar obrázku barvou nebo vzorem podle vašeho výběru. Pokud chcete, můžete dokonce použít více barev nebo vzorů najednou. Po dokončení tohoto úkolu je obrázek nyní připraven k úpravám tak, jak se vám líbí. Pokud chcete, můžete změnit pozadí, překrýt jej textem nebo část z něj vymazat. S komplexním souborem funkcí vašeho iPhonu lze perfektně manipulovat pomocí správného nástroje pro správnou práci.

Dalším skvělým nástrojem, který vám může pomoci upravovat fotografie online, je paleta skic. Toto je aplikace třetí strany, která je navržena speciálně pro nástroje pro oříznutí a otočení vybraného online editoru obrázků. Skvělá věc na používání této aplikace třetí strany je, že ji nemusíte instalovat do počítače. Jakmile si stáhnete a nainstalujete Sketchbook pro do telefonu, bude dostupný stejně rychle jako vaše oblíbená aplikace skicáku. Můžete začít vytvářet jakýkoli typ výkresu, který si přejete, a upravovat jakýkoli obrázek, který máte.

Nástroje pro oříznutí a otočení tohoto jednoduchého programu pro iPhone jsou velmi užitečné. Obrázek můžete oříznout, aby vypadal větší nebo menší, nebo dokonce přidat nějaké zesvětlující efekty. Nejlepší na těchto funkcích je, že se neuvěřitelně snadno používají a nijak neruší zážitek ze sledování.

Nakonec další skvělou možností úprav, kterou lze použít téměř u jakéhokoli formátu souboru, je efekt červených očí. Jedná se o jednoduchý proces, kdy na obrázek aplikujete efekt červených očí. Můžete si vybrat z různých možností vytvoření efektu červených očí, například roztažení obrázku mimo tvar nebo přidání dalších světel kolem okrajů obrázku. Tento nástroj lze použít pro profesionální úpravy grafiky nebo pro zábavné úpravy s přáteli.

ef7e2ec6bf87ee600e14cac2c2093bb3