Tipy pro projíždění Assassin's Creed: Jednota - základní úkoly # 13

Paměť 2: Září zabíjení

Další cíle:

Tři vraždy kvůli krytí
Tři okraj zabíjí.

Přejděte na ikonu s vykřičníkem, abyste mohli spustit misi (zelený bod na naší mapě níže). Po válečku a konverzaci s Napoleonem se ocitnete před pevností - budete muset zničit řidič.

Jít dolů na úroveň ulice. Vylézt na stěny pevnosti a jít podél pravé zdi, zapněte oči orla - zbavte se tří revolucionářů označených zlatem. Ze stejné oblasti zadejte pouze otevřený okno na zdi.

Ihned po vstupu do okna se vploute do nepřátel v místnosti přes buňky a zabijte je tiše. Jděte do další místnosti a odstraňte další, stojí po celou dobu. Každý vstane, takže si vás nevšimnou, dokud se neobjevíte. Zabijte jiného útočníka a pak poslední dva na chodbě vedle vás.

Vylézt po schodech na podlahu výše. Vojáci, kteří byli dříve vydáni budou bojovat. Pomozte jim a jít do další místnosti - zabít hlídkování, a pak dva stráže u okna zpět k vám. Počkejte, až se skupina za mřížkou přejde na střechu. Otevřete buňku vpravo a otevřete zeď. Vylézt nad. Když zavěsíte z okraje, zbavte se stráže s puškami, stejně jako hlídky.

Použijte vize orla. Najděte cíl pod ním - nejprve zabít stráž vedle vás. Rychle vyzvednout platformu a skočit, aby zabili cíl. Házet kontrolu kouře po spořič obrazovky a spustit na střeše mimo pevnost na ulici.

velký hlad, spekulanti, uniknout

Paměť 1: velký hlad

Zabraňte kontaktu s vodou
Nezvedejte alarm

Jděte do výchozího bodu mise v hotelu de ville. Začne se scéna, budete mluvit s Elise a naučit se, jaký úkol vás čeká.

Nejprve jděte do doků. Vše, co musíte udělat, je obrátit na místo označené ikonou - tento fragment je jen pěšky. Když se dostanete do cíle, budete muset začít sledovat loď.

Rozběhnou kolem lana, pak skok na zem a vylézt malý stánek u řeky běžet k budově i mimo ni. Později se silnice stane lineární, spustit na řece, na lodích a na stěně, pořád rovně, ne pustit, samozřejmě tlačítka volný pohyb. Když se tam dostat, bude krátká scéna začíná.

Nyní máte ukrást objednávky, které má administrátor. To je na druhém konci přístavu. Nejlepším řešením je, aby plachtu k ní. Podél cesty, odstranit pouze první stráž, hlídkování na molo - visí od jeho okraje. Pak střílet strážného na věži s čepelí. Péče o nikdo neviděl, plavat dál, schovává za mola a lodě. Střílet na stráže na poslední lodi a plavat na molo fragmentu, který se děje. We have partnered with bookmaker 1XBet to offer you the best possible bonuses. The 1xBet sports welcome bonus is a deposit bonus. Most players get 100% up to $100. However, if you take advantage of our unique 1xBet Promo Code India https://www.lafp.org/includes/pages/1xbet-promo-code-1xbet-bonus.html 1xbet India promo code in the registration form and enjoy your EXCLUSIVE welcome bonus of 100% up to €/$130! Everything is straightforward. The 1xBet gives you better rewards. When you make your initial deposit, the standard 1xBet bonus is a 100% matched deposit bonus. You can use it on all sections: sports, live, casino, games, virtual sports, bingo, poker.

513d078a4926e6e02c41eded2de41061