Wolt aneb dobře se najíst nejen na cestách po Evropě

Wolt aneb dobře se najíst
Wolt aneb dobře se najíst

Procestovat pár metropolí, užít si rozličné kultury, navštívit památky, které jste vždycky chtěli spatřit naživo. Prahu už zná každý, ale byli jste i v Budapešti, Kodani nebo Varšavě? V každém případě, ať už budete kdekoliv, hlad si nevybírá a přepadne vás někdy dost nečekaně. Jak se mu postavit se ctí, když zrovna nemáte v dosahu žádnou restauraci, co by se vám zamlouvala? V tom případě si můžete jednoduše přes internet najít ideální podnik, nejen podle preferovaného typu kuchyně. A pak už si jen objednat jídlo na hostel, hotel nebo soukromé ubytování, zkrátka jak budete chtít!

V Čechách je k dispozici ve dvou největších městech

Dnes už Wolt funguje po řadě evropských zemí, původní projekt finského podnikatele se takto rozšířil za pouhých pět let. Samozřejmě ale není jedinou možností svého druhu, alternativ bychom tu našli určitě více. Je to například Uber Eats, služba specializovaná na rozvoz jídla, která funguje pod křídly Uber. Uber Eats v ČR funguje už skoro rok a nabízí doručení jídla až domů do půl hodiny od objednání. Klasická restaurace nebo rychlé občerstvení, to už záleží jen a jen na preferencích.

Ušetřit peníze je klíčovým cílem moderní doby. Při cestování, pojištění, provozu domácnosti nebo výběru různých finančních produktů. Věrnostní programy obchodních řetězců nebo výhodnější půjčka přesně na míru, změna dodavatele elektřiny, rady a tipy, jak vydělávat peníze online. To vše, a ještě mnohem více je připraveno na www.hardyn.cz. Služba jako Wolt je pouze začátek, pár praktických rad se přeci v každodenním životě opravdu hodí. Navíc, pokud se nyní na Wolt registrujete, můžete dostat do začátku stokorunu. Jinými slovy, dezert, dva nápoje nebo třeba lehká snídaně prakticky zdarma. Vybrat si můžete až ze tří tisíc restaurací napříč Evropou, takže určitě brzy natrefíte na nějaké skvělé místo. Může to být třeba i v centru Prahy…

Booking.com