Úniková hra je zajímavým odpočinkovým tématem pro víkendy

Úniková hra v Praze
Úniková hra v Praze

Zábava na tisíc různých způsobů, bez nutnosti Wi-Fi. Pokaždé něco nového a unikátního, o atraktivní dobrodružství na nedělní odpoledne je už postaráno. Přesně tak vypadají únikové hry, které si dnes zahrajete i s dobrými přáteli nebo rodinou. Jsou rozdělené podle tématiky pro malé i velké, milovníky napětí, divokých zvířat, ale třeba také tajemného světa upírů. V každém případě, zajímavý zážitek už na vás čeká!

Darujte zážitek kamarádovi k narozeninám…

Úniková hra není jen o legraci a zážitcích, naučí vás také efektivně spolupracovat v rámci týmu, abyste úkol zvládli ve stanoveném časovém limitu. Zábava pro dva, stejně tak pro partu přátel, kteří si chtějí užít deštivé odpoledne jinak než u televize nebo tabletu. Pokud vám není cizí zkoušení nových věcí, jistě si přijdete na své – vyberte si obtížnost, téma podle chuti a pak už jen zarezervujte konkrétní termín. Tajemná atmosféra, náročné úkoly i oddechovky, může jít o i zajímavou formu firemního teambuildingu. Oslava narozenin a rozlučka se svobodou? Fantazii se meze nekladou, k dispozici může být i catering a originální výzdoba podle vašich představ. Únikové hry v Praze tříbí fantazii a nutí neustále přemýšlet. Příjemně strávená hodinka pro dva, ale klidně také až šest hráčů.

Nabízí se i týmová soutěž, s kolegy z práce můžete poměřit své síly a dokázat si, kdo řeší úkoly lépe a rychleji. Escape Game Praha pomůže vašemu kolektivu, aby se lépe poznal a také pobavil – prostě taková škola hrou! V naší metropoli jistě existuje řada různých forem zábavy, ale proč nedat šanci právě téhle novince? Podívejte se do divoké přírody nebo upířího doupěte, zahrajte si na mafii, možností je poměrně dost. Není proto důvod o víkendu zůstávat doma a nudit se, když jsou tu únikové hry, co vás doslova vtáhnou do děje. Nabízí se zábava až pro čtyřicet lidí najednou, proč to tedy nezkusit, že?

Booking.com