Ubytování v korunách stromů aneb netradiční romantika v přírodě

Tree House Sokolí
Tree House Sokolí

Už jste byli v několika exotických destinacích, ochutnali Alpy, francouzskou riviéru a prosluněnou Itálii. A kam dál? Originální dovolené se určitě meze nekladou, tentokrát můžete volné dny strávit i v tuzemsku. Užijete si přírodu na Vysočině a zavítat můžete i do několika destinací, které vám představí bohatou českou historii. Už jste někdy bydleli na stromě? Samozřejmě, počítá se s komfortem, který má dnes každý hotel. Usínat v prostředí, kde vám budou dělat společnost už jen koruny borovic, rozhodně má něco do sebe. A nejlepší je, že toto netradiční ubytování je v provozu celoročně.

Glamping rozhodně neláká jen mladou generaci

Kempování v přírodě, kde ale nechybí všechny prvky moderní civilizace. Jinak řečeno, glamping je tipem pro všechny, kteří chtějí zkusit něco nového, užít si zeleň a klid daleko od města, ale mít také k dispozici kávovar nebo sprchu s teplou vodou. Proč vlastně dělat kompromisy? Zaparkovat můžete v bezprostřední blízkosti takového ubytování. K dispozici je ohniště pro romantické večery, ale také velmi útulný interiér. Ve vedlejší chatě nechybí krb, který oceníte nejen v chladnějším období roku. Připravený je ale i akumulační přímotop. Můžete se vypravit do jarní přírody a vydat se můžete i po blízké cyklostezce. Nebo chcete poznat Třebíč, historické město, které ocenili i v organizaci UNESCO? Láká vás tato myšlenka? Pokud ano podívejte se na web www.treehouse-sokoli.cz. Treehouse Vysočina bude ideálním zázemím pro další cesty v tomto malebném regionu.

Posezení na terase nikdo neodolá

Výhled na řeku Jihlavu a okolí plné zeleně? Stačí posedět se šálkem kávy na venkovní terase u Treehouse Sokolí. Jde o ubytování, kde se myslí na trvalou udržitelnost. Zároveň se nabízí maximální komfort všem hostům, včetně těch čtyřnohých, kteří jsou vřele vítáni. Treehouse je určený až pro tři osoby, chatka pojme dalších pět návštěvníků. Proč nevzít do přírody partu přátel a nezkusit dovolenou v lehce netradičním duchu? Odpočinek v přírodě, procházka po louce nebo výlet za českou historií, to láká snad každého! Ubytování v korunách stromů je pro mnohé splněným dětským snem.

treehouse, ubytování v korunách stromů, glamping, treehouse Vysočina, netradiční ubytování