Webkamery na českých horách

Webkamery na českých horách
Webkamery na českých horách

Užít si prostředí zasněžených vrcholků nebo letní přírodu v místech, kde ještě nejsou dálnice a supermarkety? Co je romantičtější než právě malý výlet do hor? Pokud chcete nahlédnout, jaká situace na vás čeká v jednotlivých regionech, jsou tu webkamery, které nabídnou okamžitou odpověď bez příkras a kudrlinek. Chystáte se za pár dní na výlet a rádi byste si ověřili, kolik sněhu na vás čeká? Nebo se chcete pouze kochat? Webové kamery nabídnou pohled z různých úhlů, takže i když zrovna nemůžete kvůli pracovnímu vytížení nebo jiným důvodům někam vyrazit, dopřejte si pastvu pro oči díky online kamerám.

Krkonoše jsou velmi oblíbený region

Co se vám vybaví, když se řekne webkamery Krkonoše? Jde o jedničku v českém světě lyžování, nejen kvůli Harrachovu a dalším místům, kde si užíváme sněhu každý rok více než dosyta. Kamery Černý Důl Skiareál vám dají nahlédnout, jaká je aktuální situace na sjezdovkách. Chystáte se lyžovat? Potom jde o výborného rádce a pomocníka, díky kterému budete vědět, jak se zařídit do příštích dnů.

Webkamery Šumava přinesou pohled na jeden z nejkrásnějších divů české přírody, kde není nouze o velká jezera, a ještě větší lesy, nakonec i název Šumavy, pocházející z praslovanského dialektu, mluví jasně. Zdejší zeleň je totiž takřka nekonečná. Kamera Modrava údolí přinese aktuální pohled na přírodní scenérii v této atraktivní oblasti.

Příjemné chvíle strávené uprostřed přírody

Pokud máte rádi krásy naší vlasti, nenechte si potom ujít webkamery Krušné hory, díky nimž si vychutnáte pohled na česko-německé pomezí, které se v minulosti označovalo s mírně poetickým nádechem – Rudohoří. Kamera Boží Dar skiareál za vás bude monitorovat jednu z nejoblíbenějších tuzemských sjezdovek. Pokochat se pohledem na krásnou okolní přírodu nebo ověřit si, jaká je momentální porce sněhu, důvodů, které vás sem povedou, může být hodně. Zadívat se a trochu se zasnít, i to je přeci povoleno, že? Webkamery ze všech koutů České republiky najdete právě na webkamera.cz.

Booking.com