Firemní teambuilding aneb na sehranosti kolektivu se musí pracovat

Hotel Resort Equitana
Hotel Resort Equitana

Chcete, aby si vaši zaměstnanci mezi sebou dobře rozuměli? Někdy nestačí pouze samotné setkávání na pracovišti, kolektiv stmelí i společně strávený čas mimo kanceláře. Míst, kde si mohou všichni příjemně odpočinout a zažít něco nového, je v naší zemi hodně. Proč se nevydat na pomezí středočeského regionu a Jižních Čech, místa, kde je všude kolem příroda a klid? Nabízí se víkendová akce ve znamení sportu, ale také návštěva kreativní dílny. Pokud jste velkými fanoušky turismu nebo lukostřelby, přijdete si rovněž na své! Nabízí se ale i bohatý večerní program, který rozhodně uvolní atmosféru.

Teambuilding pro každou společnost

Můžete si vyzkoušet sportovní aktivity, které jste ještě nikdy nezažili. Dračí lodě, Disc Golf nebo také lidský stolní fotbálek jsou velmi zajímavým tipem. Firemní teambuilding se přizpůsobí každé společnosti, pobyt si lze plně přizpůsobit podle představ a originalitě se meze nekladou. Dopřát si můžete i špetku adrenalinu, který přinese aerotrim neboli simulátor stavu beztíže. Jak byste se asi cítili na oběžné dráze? V resortu je připraveno přes 150 tisíc metrů čtverečních zábavy. Firemní akce s ubytováním je připravena i pro větší skupiny. Ubytovat se může až 170 lidí, pokud poptáváte jednodenní program bez noclehu, můžete pozvat až pět stovek návštěvníků. Pro všechny se přitom najde něco zajímavého, Resort Equitana je připraven bavit!

Vynikající gastronomie potěší gurmány

Pokud máte ve svém kolektivu milovníky nevšední kuchyně, kteří rádi zkoušejí nové věci, jste vřele vítáni! Teambuildingové aktivity přinášejí zábavu, ale je třeba myslet i na odpočinek a večerní menu. Vše do sebe musí zapadnout jako dílky puzzle, aby si vaši zaměstnanci něco odnesli a utužili své vzájemné vazby. Jejich lepší spolupráce pak brzy přinese firemní ovoce. Projet se na koni, poznat Orlík nebo si užít bazén a SPA, možností je tady připraveno více než dost, teď už zbývá jen naplánovat vše od A do Z!

Booking.com