Víza do Ruska tu nejsou jen pro zaměstnance nebo nadšené turisty

Moskva (Rusko)
Moskva (Rusko)

Pokud hodláte cestovat do Ruska, největší země světa, budete potřebovat vízum. Samozřejmě, jde ve většině případů o ryze administrativní zdržení, ale s jeho vyřizováním můžete zažít nebývalé nervy. Naštěstí tu existuje pomoc, která vše vyjedná za vás. Stačí zavolat nebo napsat a zajištění pozvání, podání žádosti a vyřízení jakýchkoliv potřebných dokumentů včetně cestovního pojištění je samozřejmostí.

Co bude potřeba pro získání víza do Ruska? V zásadě stačí pas a cestovní pojištění

Cestovní pas, pozvání (ať už turistické nebo pracovní), potvrzení o sjednání cestovního pojištění. Barevné dokladové foto, vyplnění klíčového formuláře – a to je v zásadě vše. Vyřízení v maximálně třicetidenní lhůtě (počítejte spíše dříve, teoreticky lze udělit vízum za jediný den), za expresní vyřízení je třeba si připlatit.

Mít podklady v pořádku znamená získat povolení k cestě, to je jednoduchá rovnice. Vízum do Ruska vám pomůže získat společnost Partnercis, s.r.o. a kompletní informace získáte na webu www.ruskevizum.cz.  Pracovníci společnosti jsou vám plně k dispozici, mohou zajistit také ekonomickou dopravu nebo dobře prověřené ubytování ve vybraných ruských městech a turistických lokalitách. Víza je možné vyřídit nejen osobně v Praze (Praha 8, Pobřežní 3/620) nebo Zlíně (náměstí T. G. Masaryka 588), ale také je zaslat na kteroukoliv českou adresu. Ušetřete čas, osobní jednání není zcela nutné, někomu by přeci cesta do uvedených měst zabrala doslova celý den. A něco podobného si jistě nemůže každý dovolit.

Pokud si nevíte rady s vízem do Ruska, je tu kalkulačka a objednávkový formulář

Vše je možné snadno vyřídit přes internet, na online kalkulačce si snadno propočítáte, kolik vás celá záležitost bude stát. Online objednávkový formulář je přehledná záležitost, vyplnění je otázkou několika málo minut. K dispozici je i telefonický nebo emailový kontakt v případě dotazů, vše je podřízeno spokojenosti klientů.

Booking.com