Vyřízení víza do Ruska přenechte profesionálům

Víza do Ruska
Víza do Ruska

Chcete se podívat do největší země světa? Dlouhodobě zde pracovat, odjet na služební cestu, prohlédnout si historické památky Kazaně, Moskvy nebo Petrohradu. Jistě, důvodů, proč vycestovat do Ruska, je dost – ať už pracovních, či turistických. Aktuálně však potřebujete pro pobyt v této zemi vízum. Nedá se předpokládat, že se na tom v budoucnu něco změní. Naštěstí je tu pomocná ruka v podobě specialistů, kteří ví, jak zajistit vízum do Ruska doslova „na klíč“.

Nejen vízum, ale také letenky nebo pohodlné ubytování

Když už poletíte takovou dálku, určitě chcete mít před sebou co možná nejméně zařizování. Vyřídit vízum do Ruska, za pomoci originálních  formulářů a Ruské ambasády není zrovna jednoduché. Jedná se o zdlouhavý a hlavně byrokratický proces, který znepříjemňuje přípravu cesty do Ruské federace. Naštěstí existují společnosti, které se vyřizování vstupních formalit profesionálně zabývají. Pokud požádáte o pomoc firmu Partnercis, s.r.o., můžete vše potřebné vyřídit online formou a už se jen těšit a plánovat. Zařídit ekonomické letenky, ubytování na úrovni nebo cestovní pojištění v jednom balíčku s vízem do Ruska ještě nikdy nebylo jednodušší. Stačí jen málo, cestovní pas, co bude platit ještě nejméně půl roku po návratu, a také pozvání, skrze které se vízum zprostředkuje. V neposlední řadě je samozřejmě třeba i dokladová fotografie. Nemáte-li pozvání přímo k dispozici, dá se snadno obstarat, vlastně jde spíš o jistou formalitu.

A kolik to bude celé stát? Nečekejte horentní sumu, předběžný výpočet si lze snadno udělat online na cenové kalkulačce, už za pár minut můžete vědět víc. Pokud požadujete zrychlené vyřízení žádosti, není to také žádný problém. Za příplatek je možné expres sjednání, vízum může být vyřízené už do čtyř pracovních dnů (standardní čekací lhůta je přitom až třicetidenní, nezapomeňte proto požádat raději včas). V případě potřeby je možný i osobní kontakt, a to na Praze 8 (Pobřežní 620/3) nebo také ve Zlíně (nám. T. G. Masaryka 588). 

Booking.com