Jedete na hory? Připravte se na cestu s pneu Continental WinterContact TS 870

Připravte se na cestu s pneu Continental WinterContact TS 870
Připravte se na cestu s pneu Continental WinterContact TS 870

Continental přináší na trh novinku v podobě zimních pneumatik WinterContact TS 870. Tyto pneumatiky v sobě spojují pokročilý dezén a speciální směs CoolChill pro nepřekonatelný výkon a bezpečnost v zimních podmínkách. Zajistí vám tak klidnou a bezpečnou jízdu na každou zimní dovolenou.

Společnost Continental asi netřeba dlouze představovat. Continental se dlouhodobě řadí mezi přední světové výrobce pneumatik. Klade důraz hlavně na inovace, bezpečnost a ekologickou udržitelnost. Produkty této značky jsou synonymem pro kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost, což potvrzují nejen mnohá testování, ale i pozitivní zkušenosti milionů řidičů po celém světě. Firma s více než 150 letou historií nedávno představila nejnovější přírůstek do rodiny zimních pneumatik - WinterContact TS 870. Tento model je výsledkem dlouhodobého vývoje a ztělesňuje závazek značky poskytovat řidičům maximální bezpečnost a výkon i v těch nejnáročnějších zimních podmínkách.

Inovativní dezén pro zimní sezónu

Dezén pneumatik WinterContact TS 870 byl speciálně navržen tak, aby poskytoval nejvyšší možnou úroveň trakce, brzdného výkonu a odolnosti proti aquaplaningu na zasněžených, mokrých i zledovatělých silnicích. Díky rozložení bloků a optimálnímu tvaru drážek, zajišťují tyto pneumatiky výbornou přilnavost a zkracují brzdnou dráhu, což je klíčové pro bezpečnou jízdu v zimě. Výsledkem je pneumatika, která nabízí nejen mimořádnou bezpečnost, ale také zvyšuje vaši jistotu při řízení v náročných zimních měsících.

Speciální směs pro extrémní podmínky

Směs použitá v pneumatikách TS 870 využívá nejnovější technologie, včetně revoluční směsi CoolChill. Ta je vyvinuta tak, aby zlepšila vlastnosti pneumatiky v chladných zimních podmínkách. CoolChill obsahuje silici pro zvýšení přilnavosti na mokrých a zledovatělých površích, zatímco speciální polymerová složka zajišťuje, že pneumatika zůstává pružná i při nízkých teplotách. Díky tomu poskytují pneumatiky WinterContact TS 870 lepší kontakt s vozovkou, což přispívá k lepšímu záběru, stabilitě vozidla a efektivnímu brzdění.

Rozměry

Mezi nejpopulárnější rozměry pneumatik Continental WinterContact TS 870 patří 205/55 R16, 225/50 R17 a 245/40 R18. Tyto rozměry jsou ideální pro širokou paletu osobních automobilů, od malých vozů až po větší sedanové a SUV modely. Kromě těchto oblíbených rozměrů Continental nabízí široké spektrum dalších velikostí, které dokážou vyhovět individuálním potřebám a specifikacím různých typů vozidel, včetně prémiových automobilů, sportovně-užitkových vozidel a lehkých nákladních vozů.

Jistota bezpečí za každého zimního počasí

Continental WinterContact TS 870 reprezentuje vrchol v oblasti zimních pneumatik. Díky inovativnímu dezénu a pokročilé směsi nabízejí tyto pneumatiky bezkonkurenční výkon, bezpečnost a spolehlivost, které ocení každý řidič při zimním cestování. S širokou nabídkou rozměrů a dezénů jsou WinterContact TS 870 ideální volbou pro ty, kteří hledají to nejlepší pro své vozidlo v zimní sezóně.

Tip na závěr

Pneumatiky Continental WinterContact TS 870 pořídíte u každého většího kamenného i online prodejce a u dobrého autoservisu. Neváhejte navštívit i populární e-shop Pneuboss.cz, kde kromě zimních pneumatik Continental naleznete také další značky.

Booking.com