Víte kolik stojí škola v Africe?

Škola v Tanzánii
Škola v Tanzánii

Na našich stránkách jste již měli několikrát možnost, seznámit se s projektem občanského sdružení Bez mámy. Tato organizace si dala za cíl pomáhat sirotkům v africké Tanzanii a jejich aktivity směřují především do oblasti školství. V současné době působí přímo na místě Ondra Horecký se svojí přítelkyní a během několikaměsíčního pobytu chtějí dokončit základní školu pro děti. Další neméně významnou aktivitou, je pomoc starším dětem dosáhnout vyššího vzdělání. Proto se sdružení Bez mámy rozhodlo sponzorovat několik dětí při studiu na střední škole.

 

Pokud vás zajímá kolik stojí školné, pomůcky, učebnice nebo uniformy tak navštivte blog, který Ondra píše ze své africké cesty. Stránky naleznete na adrese http://ramessse2007.blogspot.com/ a kromě informací o školném je zde řada dalších zajímavých informací.

Více o aktivitách občanského sdružení BEZ MÁMY se dozvíte na www.bezmamy.estranky.cz. Chcete-li sdružení finančně podpořit, můžete své příspěvky zaslat na účet 209981671/0300 var. symbol:Afrika

Booking.com