Kam můžete vyrazit během Vánoc?

Kam se letos o Vánocích chystáte vy?
Kam se letos o Vánocích chystáte vy?

Vánoce již opravdu klepou na dveře a vy přemýšlíte, kam byste se mohli mezi vánočními svátky vydat? Následující článek vám přináší několik tipů na zajímavé a originální vánoční výlety, které vám bezpochyby dokážou zpříjemnit vánoční čas. 

V období Vánoc se vám nabízí nespočet možností, jak můžete svůj volný čas trávit. Jen velmi těžko bychom všechny možnosti sepsali do jediného článku. I přesto se vám pokoušíme přinést pár zajímavých tipů, které by pro vás mohly být přínosné. 

Ne snad, že by ležení u pohádek, popíjení domácího punče a pochutnávání si na vanilkových rohlíčcích nebylo zábavné, ale opravdu to všichni vydržíme celé svátky?

Zábava pro celou rodinu

Rádi byste svým dětem zpestřili dlouhé vánoční prázdniny nějakým pěkným výletem, který by je opravdu bavil? To není žádný problém.

Dechberoucí meduzárium

Dlouhé a informacemi přesycené prohlídky muzeí a výstav nejsou zrovna favoritem mnoha dětí. Ovšem zajímavá expozice, která přináší více než 10 tisíc druhů nejrůznějších medúz, by vaše děti oslovit mohla. A jistě toto největší meduzárium v Evropě zaujme také vás. Svět medúz, který je v OC Arkády Pankrác otevřen nově, vám za přijatelné vstupné nabízí nevídanou podívanou, skvělou atmosféru a báječné vzpomínky. Podívejte se sami.  

Poznejte kousek vesmíru

Dopřejte svým dětem opravdový zážitek. Nechte je nahlédnout do tajuplného vesmíru. Planetária a hvězdárny v Praze si totiž pro děti připravily nejeden zajímavý program, který je nejen ohromí, ale také se díky němu dozví mnoho nových informací hravým způsobem.  

Zimní radovánky

Také tak moc milujete mrazivé počasí, poletující sníh a všechny radovánky, které jsou s tímto zimním obdobím spojené? Nejste v tom sami. 

Ledový sen

Už se těšíte na lední bruslení? Počítat s tím, že právě na Vánoce budou zamrzlé rybníky se ovšem nedá. A všichni asi dobře víme, jak bývají zimní stadiony v období veřejného bruslení přeplněné. Co pro tentokrát zkusit bruslení v samotném centru Vídně. I zde se sice musíte na větší počet turistů připravit, ale jistě takové bruslení bude mít úplně jinou atmosféru, než právě v obří hale. 

Typický Špindl

Už víte, kam se letos vydáte na hory? Nezahazujte variantu dokonalého lyžování v oblasti Špindlerova Mlýnu jen pro velký zájem turistů o tuto oblast. I přes větší nápor zde totiž můžete prožít opravdu nádherné chvíle. Zpříjemnit si zdejší lyžování můžete například nádherným ubytováním a báječnou wellness zónou v Hotelu Bedřiška. Ten se nachází jen několik set metrů od centra Špindlu a zaručeně vám zajistí chvíle dokonalé relaxace po celém dni na svahu. 

Romantika s drahou polovičkou 

Rádi byste nadcházející volné dny co možná nejintenzivněji prožili s někým, na kom vám opravdu záleží? Tak hurá do toho.

Romantické wellness

Jak lépe by se dalo zpříjemnit zimní sychravé počasí, než horkou vířivkou s milovanou osobou? Dopřejte sobě i své drahé polovičce romantický wellness pobyt s vířivkou, masáží nebo saunovým světem a jistě nebudete litovat. Pokud si takový pobyt navíc obohatíte o dobrou večeři, tak se pro vás tyto Vánoce jistě stanou nezapomenutelné. 

Na skok do Říma

Každá žena miluje romantická gesta. Opravdu každá. Pánové, co zkusit svoji ženu vzít na rychlý výlet do Říma během nadcházejících vánočních prázdnin? Procházka u Colossea, výborná italská pizza při svíčkách a Prosecco. Nepotěšil by takovýto výlet vaší ženu? 

A kam se tedy chystáte o letošních vánočních prázdninách vydat vy? Ať už to bude kamkoliv, tak vám přeji, ať jsou to ty nejkrásnější chvíle s lidmi, na kterých vám opravdu záleží. 

Booking.com