Ubytování na cestách aneb najděte si vždycky pohodlné zázemí

Písek (Česká republika)
Písek (Česká republika)

Cestujete rádi, jak se říká – po vlastech českých? Než se pustíte do výletů po světě, měli byste poznat rodnou zemi, tak zní nepsané pravidlo všech, kterým učarovalo poznávání nových a nových míst bez ohledu na roční období. Když si včas zarezervujete ubytování, záhy poté, co si v zaměstnání vyřídíte dovolenou, můžete si užít třeba pěkný prodloužený víkend. Mít vše jisté a k tomu ušetřit, vychutnat si atmosféru města, v němž jste ještě nikdy v životě nebyli – a přitom je třeba jen sto kilometrů daleko…

Přehledné vyhledávání, rezervace na pár kliknutí

Už za několik minut bude hotovo, vyhledejte si nejlepší aktuální nabídky, ověřte si dostupnost dvoulůžkového pokoje a brzy můžete někam vyjet s přítelem, kamarádkou nebo kýmkoliv, kdo vás bude mít chuť a čas provázet a bavit se společně. Pokud si vyberete ubytování v Kolíně, tak vám toto město nabídne prohlídku vodárenské věže, středověkého opevnění či chrámu svatého Bartoloměje. V nabídce je například také zámecký pivovar, lávka na Kmochův ostrov nebo Vavruškova sodovkárna.

Když se rozhodnete pro jihočeský region, můžete se vydat do Českých Budějovic, Jindřichova Hradce, Třeboně, ale to není zdaleka vše – Ubytování v Písku vám umožní poznat třicetitisícové město s nejstarším z českých kamenných mostů, jenž umožní přejít suchou nohou řeku Otavu, kostel Povýšení svatého Kříže nebo divadlo věnované památce Fráni Šrámka. O historii regionu se dozvíte více v Prácheňském muzeu, jehož sbírky dokumentují pravěké i staré slovanské osídlení, stejně jako věk prvních českých králů.

Vydáte se spíše na Vysočinu? Pak by vás mohlo zajímat ubytování v Třebíči. Nádherný zámek, ale také židovská čtvrť, perfektně zachovaná a svého druhu jedna z největších na evropském kontinentu, která se pyšní zápisem do prestižního seznamu UNESCO. Velmi významnou třebíčskou stavbou je i bazilika svatého Prokopa, která byla vysvěcena již v roce 1109.

Booking.com