Wellness s jízdou na koni

Wellness s jízdou na koni
Wellness s jízdou na koni

Příjemná dovolená, při které si odpočinete od všedních strastí a bavit se budou všechny smysly. Pohled na svět je přeci prý nejkrásnější z koňského sedla a když si k tomu přidáme různé wellness aktivity, není co více dodat. Pokud jezdit na koni neumíte a nezkoušeli jste to ani v dětství, není důvod nenaučit se tomu právě teď. Pod dohledem zkušeného lektora vám všechno přijde opravdu snadné…

Nechte se hýčkat, užijte si také v sauně

Parní lázeň nebo finská sauna? Bazén nebo projížďka na koni? A k tomu samozřejmě i nadmíru pestrý výběr chutí a vůní z jídelního lístku, protože když se řekne Equitana, musí se potěšit i mlsné jazýčky. Dovolená na koních s příchutí romantiky, dva dny a dvě noci v hotelu, kde bude volně dostupné SPA centrum. Osvědčená klasika nebo novinky, jako je například Kneippův chodník, stačí si jen vybrat! Kdo by také odolal medové masáži nebo voňavým éterickým olejům? V naší uspěchané době určitě neuškodí na chvíli vypnout! Chybět nebudou ani oblíbené lávové kameny.

Equitana nabídne klidné prostředí, kde si užijete v koňském sedle nebo vyhřívaném bazénu, záleží na náladě, chuti a také počasí. Program, který vám bude vyhovovat, si vyberete na www.equitana.cz. Čtyřhvězdičkový hotel je připraven celoročně plnit přání svých klientů, stačí si jen rezervovat termín a těšit se na dovolenou plnou odpočinku a nadmíru zajímavých kratochvílí. Martinice koně, to je víkend na koních, který ocení nejen ti, kdo mají rádi klid a nesvědčí jim hluk a rychlost velkých měst. Přiučíte se novým věcem a zkusíte si třeba infra kabinu, ve které se skvěle prohřejí nejen bolavé klouby.

Wellness hotel nabízí úžasné možnosti

V základní nabídce není jen pobytový balíček zaměřený na koně, hotel resort nabízí například také wellness pobyty pro jednoho nebo možnost strávení veselých podzimních prázdnin i pro dětské návštěvníky – užijí si poníky, kino a také malé překvapení k Halloweenu. Pokud ale milujete koně doslova tělem i duší, je volba vlastně docela jasná, že?

Booking.com