Nosič lyží a snowboardů

Nosič lyží a snowboardů
Nosič lyží a snowboardů

Milujete zimu, potažmo zimní sporty a rádi vyrážíte každý rok na hory, kdykoliv máte alespoň pár dní volna? Nabízí se nejen Krkonoše a Šumava, ale také vrcholky Dolomit, Tatry či další zajímavé destinace, jako je například švýcarský Zermatt. Na lyžích se nikdy nebudete nudit, to je už generacemi osvědčená tradice a díky modernějšímu snowboardu poznáte zasněžené vrcholky zase z trochu jiného úhlu. Když si na hory povezete dobrou náladu, určitě to bude skvělé, ale neméně důležitá bude také bezpečná přeprava vybavení. Nosič lyží a snowboardů je proto dnes nutnou podmínkou bezpečného cestování. Mimochodem, velmi snadno se přimontují na střechu vozu a jsou velmi skladné, pokud je zrovna nepotřebujete…

Nosiče lyží ušetří hodně práce

Jednoduše je uzamknete a vejde se na ně klidně až osm párů lyží nebo čtveřice snowboardů, zimní zábavu si tak užijete dosyta i s početnější rodinou nebo partou přátel. Nosiče lyží z kvalitního hliníku jsou velmi lehké a jejich montáž zvládnete už za několik minut. Švédská kvalita, která udrží vybavení na svém místě i v zatáčkách nebo například při prudším stoupání.

Tradiční a kvalitní nosiče lyží, díky nimž už vlastně stačí jen sbalit zavazadla do kufru a vyjet na víkend do hor. Modely určené pro jeden pár lyží, ale klidně až osm různých majitelů. Montáž skrze T-šrouby zabere jen krátkou chvíli, gumové úchyty nepoškrábou nejen povrch lyžařského vybavení, ale ani lak auta.

Nosiče snowboardů jsou zde pro milovníky sjezdovek

Na modelu nezáleží aneb užijte si zimu skutečně naplno! Nosiče snowboardů lze mimochodem uchytit také skrze U-profily a kdykoliv jej pečlivě uzamknout. Zaparkujte proto bez obav vedle supermarketu nebo před chatou, nenechavci totiž nebudou mít šanci. Proč vlastně řešit věci nějak složitě, když existuje i velmi jednoduchá varianta? Nosiče na střechu, se kterými už nemusíte složitě vymýšlet, kam dát lyže nebo další vybavení. Teď už jen vymyslet, kam na výlet!

Booking.com