Wellness hotel v Beskydech bude oázou odpočinku i základnou pro výlety

Wellness hotel Pod Kyčmolem v Beskydech
Wellness hotel Pod Kyčmolem v Beskydech

Příjemná dovolená, kterou strávíte v objetí panenské přírody Beskyd. Že je to skvělé místo pro relaxaci od pracovního procesu? Samozřejmě, máte pravdu, navíc se můžete pokochat krásným výhledem a užít si několik zajímavých výletů, aktivně poznávat okolí a uspokojit touhu zvědavé mysli po novinkách. Vyrazit na cesty můžete nejen ve dvou, ale i s dětmi. Ostatně, proč ne? Přírodní scenérie, která se jim nabídne, je k vidění v rámci českých luhů a hájů opravdu jen málokde.

Příjemný víkend nebo rovnou celý týden

Nemusíte obdivovat cizí kraje, krásná místa jsou i u nás. Důkazem je východní oblast Beskyd, ještě konkrétněji pak Horní Lomná. Místem, odkud budete objevovat tento malebný region, může být například wellness hotel Pod Kyčmolem, kde si můžete užít různé procedury, v nabídce nechybí ani saunování nebo pobyt ve vířivce. Samotná Horní Lomná má jen necelé čtyři stovky obyvatel, leží poblíž Jablunkova nebo Frýdku-Místku na pomezí tří velkých státních útvarů – ČR, SR a Polska. Přírodní rezervace Uplaz se vzácnou flórou nebo také přírodní památka Kyčmol v rámci CHKO Beskydy, byla by škoda nechat si taková místa ujít.

Ubytování Beskydy vám nabídne různorodé aktivity. Nepovedlo se vám v naplánovaném termínu počasí? Nevadí, není důvod ke smutnění, neboť je tady solárium nebo kupříkladu také wellness a bowling, který si vychutnáte nejlépe s partou přátel. Ochutnat můžete i produkty z místního minipivovaru, jenž je určen vyhlášeným gurmánům ve světě tekutého chleba. Bazén, ale i dětské hřiště, ať naši nejmenší moc nezlobí. Všude kolem je příroda, apartmán je připraven hned pro pět hostí – rodiče s třemi dětmi jsou velmi vítáni, ubytování s dětmi je samozřejmé.

Originální balíčky právě pro vás

Vyberte si nabídku, která vám bude vyhovovat. Ubytování s dětmi aneb tip pro letní rodinnou dovolenou nebo víkend spojený s wellness, jenž si vychutnáte ve dvou. Stačí si jen vybrat variantu, k mání jsou hned čtyři. Chcete někomu dopřát hezký dárek? Není nic snazšího, než připravit dárkový poukaz a o všechno ostatní už bude postaráno. Wellness hotel v Beskydech je vskutku oázou klidu.

Náš TIP: Na dovolenou můžete jet také do Jeseníků nebo na Vysočinu.

Booking.com