Firemní teambuilding přinese lepší pracovní výsledky

Oblíbenou teambuildingovou aktivitou jsou závody dračích lodí
Oblíbenou teambuildingovou aktivitou jsou závody dračích lodí

Zajímavé zážitky, veselé chvíle, ale především atmosféra, která přispěje ke sbližování pracovního týmu. Akce, jako je právě teambuilding, má mnoho výhod – manažeři si chválí pozitivní dopady v oblasti komunikace a mezilidských vztahů, efektivity práce a zapojení soutěživosti, při které se baví snad všichni kolem. Taková škola hrou, nicméně ve speciální variantě pro dospělé.

Řada možností pro všechny, k dispozici i jednodenní akce

Pokud hledáte místo, kde teambuildingovou akci uspořádat, tak vám na dotaz "firemní akce střední Čechy" dáme tip. Equitana Resort Hotel se specializuje právě na tento typ akcí. Je vaše firemní akce s ubytováním plánovaná na víkend? Nebo naopak strávíte v areálu jen jedno odpoledne? K dispozici jsou konferenční prostory i jízdárna pro ty, kteří chtějí spatřit svět z koňského hřbetu – jak by řekl klasik, právě takto je nejkrásnější! Komorní atmosféra i desítky hostů, k dispozici je také špičkové wellness. Firemní teambuilding přesně na míru, bez ohledu na roční období nebo další okolnosti. Catering, práce s profesionálním lektorem, moderní technika pro ještě lepší zážitky. Při hezkém počasí lze podávat občerstvení i na prostorné terase hotelového resortu Equitana, což jistě všichni hosté ocení.

Středočeský kraj má jednu velkou výhodu, a sice strategickou polohu. Pokud se podíváte na web www.equitana.cz, zjistíte, že hotel nabízí dobrou dostupnost nejen z Plzně, ale i Českých Budějovic, Prahy, Tábora nebo Strakonic. A kolik aktivit je vlastně k mání? Můžete si zastřílet z luku, zažít zajímavou večerní show nebo trochu adrenalinu, vyzkoušet šikovnost svých rukou v kreativní dílně. Zajímavá šance se nabízí i pro vášnivé turisty nebo ty, kteří rádi zkoušejí netradiční sportovní aktivity. Ubytování pro teambuilding je zajištěno, teď už si jen naplánovat program od A do Z. Štípání dříví, střelba z kuše nebo například i jízda na dračích lodích. Přijede opravdu početná společnost? Nevadí, připraveno je více než sto míst, areál je dostatečně prostorný a profesionální lektoři se postarají o dobrou atmosféru.

Booking.com