Valentýn v lázních je skvělým dárkem pro partnerku

Bonboniéra a květina jsou málo, jinak řečeno, tento rok by bylo lepší, abyste se blýskli něčím skutečně zajímavým. Proč tedy nedarovat skvělý zážitek? Lázeňský pobyt pro dva, na kterém si příjemně odpočinete, je jednoduše k nezaplacení. V klidném prostředí můžete probrat hodně věcí, které se týkají přímo vašeho vztahu a vaší budoucnosti. A především hodíte za hlavu všechen stres, který zažíváte v několika posledních týdnech. Nemusíte spěchat, svou volbu si dobře rozmyslete. Vybrat si totiž můžete nejen notoricky známá místa, jako jsou Karlovy Vary nebo Třeboň. Nabízí se i mnoho dalších.

Lázeňské prostředí je balzám na duši

Atraktivní procedury, klid, který je všude kolem. Lázně mají vždy něco do sebe, ať už do nich zamíříte v polovině února nebo jindy v průběhu kalendářního roku. A kterou destinaci si zvolit? Možná se vám hodí pár zajímavých tipů, s nimiž bude váš lázeňský nápad doslova zářit originalitou. Nabízí se například Lázně Darkov. Najdete je na polském pomezí poblíž Karviné a mají výbornou reputaci s léčením problémů týkajících se pohybového aparátu. Prohlédněte si také historické srdce Karviné a zámek Fryštát, který je v českých zemích jedinou stavbou svého druhu, kterou založili polští Piastovci.

K návštěvě láká také Kynžvart

Pokud se chcete podívat spíše do Karlovarského kraje, máme pro vás další nevšední tip. Co takhle navštívit Lázně Kynžvart? Mají tradici už po dvě století, leží v blízkosti klasicistního zámku ze 17. věku a mohou se pochlubit i řadou vzácných návštěv. Kromě jiného tu byli Johann Wolfgang von Goethe nebo španělský král Alfons XIII., ve výčtu nesmí chybět ani britský král Eduard VII. V okolí je bohaté zázemí pro sport a volný čas, lázeňský komplex je specialistou na blahodárné slatinné koupele. Čistá příroda, slavná historie, několik atraktivních pamětihodností, to vše jsou důvody, proč se podívat právě do blízkosti Chebu. Pokud plánujete valentýnský pobyt v lázních, neztrácejte čas. Rezervace jsou v plném proudu!

 

Booking.com