Cyklistický trénink zlepší kondici a nabízí celou řadu výletů

Cyklistický trénink zlepší kondici a nabízí celou řadu výletů
Cyklistický trénink zlepší kondici a nabízí celou řadu výletů

Jaro bude brzy v plném proudu a léto se už pomalu blíží, je čas sednout na kolo a trochu se projet po kraji! Být fit, poznat nová místa, cítit se mnohem lépe, důvodů, proč bychom měli začít s cyklistickým tréninkem, se určitě najde celá řada. Samozřejmostí by mělo být odpovídající vybavení, do kterého ovšem nemusíte investovat velké prostředky. Cyklistika není finančně náročným koníčkem, jeden bicykl s vámi může být řadu let a stačí jen, když po zimním období provedete pravidelnou údržbu, případně zajedete do servisu a znovu se vydáte na silnice.

Dejte přednost kvalitním strojům

Máte radost, když se doma plánuje cyklovýlet? Jízdní kola nabídnou samozřejmě i variantu, která jezdí na elektřinu a ušetří tak energii jezdce. Záleží tedy jen na vás, jestli vsadíte na elektrokola nebo budete šlapat do pedálů vlastními silami, obě varianty jsou totiž v pořádku a nemůžete si vybrat špatně. Nabízí se i celoodpružené kolo, s nímž je jízda opravdu komfortní. Lepší přehled na silnicích pak zajistí brýle na kolo Uvex, s nimiž je zajištěna ochrana proti UV záření. A v neposlední řadě, jde o součást cyklistické módy, bez které se opravdu nelze obejít! Nezapomínejte ani na fitness oblečení, protože chvilky v sedle byste neměli trávit v bavlně, která je pro aktivní sportování poněkud nevhodná.

Značka GT s sebou přináší spolehlivost

Pokud jste příznivcem cyklistiky, značku GT asi není třeba dlouze představovat. Jde o zavedené jméno na trhu, na něž se můžete plně spolehnout, ať už chcete klasiku pro české silnice nebo se chystáte někam do terénu. Kola GT dodávají na tuzemský trh desítky různých variant, z nichž si vyberou začátečníci i pokročilejší jezdci, myslí se také na juniory. Kam se chystáte vydat? Bude to horský terén nebo se projedete na cyklostezkách v okolí jihočeských rybníků? Jsou nenáročné, určené i pro naprosté začátečníky a cyklisty, kteří ocení ničím nerušenou přírodní scenérii. Aktivnímu odpočinku v sedle už nic nebrání!

Booking.com