Chuchle Arena Praha je originální místo pro vaši akci v srdci jezdeckého areálu

Hledáte originální místo pro vaši firemní akci, event nebo konferenci v Praze? Chcete zažít nezapomenutelnou atmosféru jezdeckého areálu s dostihy a výhledem na Vltavu? Pak je pro vás ideální volbou Chuchle Arena Praha!

Na jižním okraji hlavního města, kde Vltava protéká Velkou Chuchlí, se rozkládá Chuchle Arena Praha. Je to nejstarší a nejprestižnější dostihové závodiště v České republice a nyní se proměňuje v moderní multifunkční areál pro různé koňské sporty.

Pokud hledáte zajímavý prostor pro eventy v Praze, tak tento areál je skvělou volbou. V areálu Chuchle Arena Praha si můžete vybrat z několika prostor pro uspořádání vaší akce podle vašich představ a požadavků. Ať už hledáte místo pro společenskou událost, firemní akci nebo neformální rodinnou sešlost, najdete zde originální prostředí s jedinečnou atmosférou.

Můžete si pronajmout například:

Salónek Ascot - prostor s kapacitou až 300 osob, s výhledem na dostihovou dráhu a Vltavu, s možností využití prostorné terasy.

Derby Club - moderní prostor s kapacitou až 200 osob, s výhledem na závodiště.

Restauraci - stylová restaurace s kapacitou až 150 osob, s vynikající kuchyní a profesionálním servisem.

Lobby - útulný prostor s kapacitou až 50 osob, vhodný pro menší akce nebo soukromé večery.

Stany - možnost postavení stanů různých velikostí na travnatých plochách areálu, ideální pro venkovní akce.

Pokud hledáte konferenční prostory v Praze nebo pronájem školící místnosti, tak Chuchle Arena Praha vám nabízí příjemné prostory s moderním vybavením a kvalitním cateringem. Můžete si zvolit z několika konferenčních místností s kapacitou od 10 do 100 osob, které jsou vybaveny projekční technikou, ozvučením a wifi připojením. Během přestávek se můžete kochat neopakovatelnými výhledy na jezdecký areál a ochutnat výtečné speciality z restaurace.

Chuchle Arena Praha je také ideálním místem pro uspořádání firemní akce v Praze, která bude spojena s koňskými sporty. Můžete si pronajmout školící místnosti, objednat soukromé dostihy nebo parkury pro vaše zaměstnance nebo obchodní partnery, kteří si tak budou moci užít vzrušení ze závodění a fandění svým favoritům. Nebo si můžete zkusit jízdu na koni pod dohledem zkušených instruktorů z Jezdecké akademie. Ať už jste začátečníci nebo pokročilí jezdci, budete mít možnost poznat krásu a sílu těchto nádherných zvířat.

Nečekejte a rezervujte si svůj termín v Chuchle Arena Praha! Uvidíte, že vaše akce bude nejen originální, ale také úspěšná a nezapomenutelná!

Booking.com