Šperky ze zlata a stříbra aneb luxus pro každý den

Šperky ze zlata a stříbra
Šperky ze zlata a stříbra

Originální, krásné a nadčasové. I tak se dají označit šperky, díky nimž se podtrhne elegance každé nositelky. V českých domácnostech bezesporu vládne stříbro, zlato, ale i kombinace těchto dvou staletími osvědčených materiálů. Dnes není důležitá kvantita, jako spíš kvalita – počítá se také umělecké zpracování, které drahým kovům dodá punc originality. Šperk může být i dobrou investicí do budoucna, protože jeho cena se bude zhodnocovat. V podobě dárku potěší snad každou ženu a je k tomu opravdu bezpočet příležitostí. Ve šperkovnici totiž udělají parádu nejen náhrdelníky, přívěsky a prsteny.

Stoletá tradice, úspěch a sláva na každém kontinentu

Co produkt, to unikát! Přesně tak by se dala označit práce společnosti Tous, zaměřující se již od roku 1920 na luxusní šperky a jejich originální pojetí. Věhlas se z rodného Španělska brzy rozšířil do celého světa, dnes zná tyhle klenoty každý, kdo má dobrý přehled o světě luxusních šperků. Celosvětově pro firmu pracují téměř čtyři tisíce lidí a budoucnost je otevřená – projekt může ještě růst, současných sedm stovek kamenných prodejen nemusí být konečnou stanicí. Zlaté šperky jsou hodně žádané, snad i nezávisle na generaci, nejen proto, že jsou opravdu krásné. A dnes už je určitě nenosí jen ženy, Tous má nakonec zajímavé věci i pro pány a na své si přijdou i malé parádnice. Výběr je široký, takže není důvod držet se zkrátka, možností je dost, a i nejnáročnější klientela bude potěšena.

Nové kolekce luxusních šperků jsou ve světě dnešní módy tím, na co se upínají zraky tisíců odborníků. Samozřejmě, oblečení je velmi důležité, outfit musí být dobře sladěný – ale právě to si žádá i další prvky. Některé věci prostě nikdy nevyjdou z módy, jen se v čase trochu mění, protože styly vždy projdou určitým vývojem…

Každý klenot má svou duši, nenechte ji zahálet

Stříbro je dostupnější, zlato je krásnější. V každém případě platí, že luxusní šperky mají ojedinělou duši, která by neměla zůstávat stranou a hrát druhou ligu, zůstávat stále ve šperkovnici, když se může podívat do světa kolem a opravdu zazářit. Náušnice, prsteny, přívěsky nebo řetízky, Tous má pro všechny zájemce připravenu bohatou nabídku, ze které budou až oči přecházet! Kolekce jako Batala, Gum, Mesh nebo Sweet Dolls zaujmou už na první pohled, zdůrazní vaši přirozenou krásu a osobnost.

A nezapomeňte, péče o šperky musí být důkladná a pečlivá. Třeba diamanty a drahé kameny potřebují péči specialistů, ale jemné mýdlo, teplá voda a měkčí kartáček na klasický kov určitě stačí. Správné skladování šperků je velmi důležité, ochranné pouzdro není jen ozdobou, ale nutností, když je zrovna nenosíte. Při sportování šperky odložte, patří spíše do společnosti – zvláště ty luxusní, díky nimž máte skvělou možnost znovu a znovu zazářit.

Booking.com