Štěpa ze světa – další pokračování cesty

Štěpán Javorčák (Kolumbie)
Štěpán Javorčák (Kolumbie)

Před několika měsíci vyšel na Desperado.cz poslední článek zážitků Štěpána, který v srpnu 2004 vyrazil na cestu kolem světa. Ze Štěpána se stal za tu dobu ostřílený harcovník a cestovatel, který posbíral za dva roky stovky zážitků a desetitísíce fotek. Část z jeho fotografické produkce může najít i v naší galerii. Poslední Štěpovi zážitky pocházejí z Nového Zélandu odkud odcestoval do Spojených států. Zde pobýval u přátel několik měsíců a v listopadu minulého roku (2005) vyrazil na druhou část cesty. Postupně nám zasílá své zážitky a tak jsme pro vás připravili druhou sérií článků z jeho cesty.

Cesta kolem světa (Střední Amerika)

Z USA Šťepa vyrazil na jih a několik měsíců se toulal po Střední Americe. Díky tomu se z jeho zážitků můžete dozvědět jak to vypadá v Mexiku, Guatemale, Belize, Hondurasu, Nikarague, Salvadoru, Kostarice a Panamě. Dnes, když vychází tento článek, se Štepa nachází v Kolumbii. Své poznámky píše do PDA a tak prosím omluvte absenci interpunkčních znamének. Pokud se vám vyprávění Štěpána bude líbit, tak mu určitě napište, bude to pro něj jistě povzbuzením. Jednotlivé kapitoly Štěpova vyprávění budou vycházet každý čtvrtek.

Cesta kolem světa (Střední Amerika)

_______________________________________________________________

Tento příspěvek je součástí cestopisu, který dokumentuje mojí tříletou cestu kolem světa. Na úvodní článek cestopisného seriálu se dostanete kliknutím na "Stěpa ze světa aneb CESTA KOLEM SVĚTA".

Booking.com