Milujete noční život? Navštivte Paceville!

Nákupní centrum Bay Street v Paceville (Malta)
Nákupní centrum Bay Street v Paceville (Malta)

Pokud jste se rozhodli, že svou letošní dovolenou strávíte na Maltě, a patříte mezi milovníky nočního života, letovisko St. Julians pro vás bude jako stvořené, tedy zejména jeho část Paceville.

Dobrá a dostupná zábava

Podobně jako španělský ostrov Ibiza je také Malta ideálním místem pro strávení rušné letní dovolené. Musíte ale přímo na ostrov Malta, protože ostatní ostrovy maltského souostroví, Gozo a Comino, jsou naopak vhodné pro velice klidnou dovolenou. I když je tu jedna výjimka, které potvrzuje pravidlo, a to Marsalforn, městečko na Gozu, které má údajně ty nejlepší diskotéky v celé Evropě. Pokud se rádi bavíte, posloucháte muziku, tancujete a popíjíte alkohol, z Paceville budete nadšení. Maltu si z tohoto důvodu oblíbili především studenti, drinky jsou tu za dobré ceny a nalijí Vám už od sedmnácti. Ne hodin ale let. A co rovněž stojí za zmínku, je, že ve většině klubů neplatíte vstupy.

Kluby, bary a kultura     

Moderní hudby, stejně jako moderního tance si tu užijete do sytosti. O něco dříve narození budou spíše kvitovat jazzové nebo rockové kluby. Ani o ty není v Paceville nouze. Bary, vinné sklípky a divoké party na pláži jsou pro každého, kdo se rád dobře baví. Před návštěvou klubu si můžete užít trochu kultury a zajít třeba do kina. Pokud umíte anglicky, nemusíte se bát, že byste nerozuměli, promítané filmy jsou totiž v angličtině. Na Maltě najdete také divadla. Centrem kulturního života je Valletta.

 TIP  Více fotografií z Paceville najdete v naší fotogalerii.

A když už je řeč o cestování na Maltu za zábavou, čtvrť Sliema vás také nezklame. Kromě nesčetných možností bohatého kulturního vyžití zde najdete ty nejlepší hotely, kterými se Malta může pochlubit. Jen pro zajímavost mnoho z nich vzniklo přestavěním či upravením vil zámožných britských kolonialistů.

Booking.com