Dovolená v Rakousku s celou rodinou

Dovolená v Rakousku
Dovolená v Rakousku

U našich jižních sousedů určitě už někdy byl úplně každý, ale něco jiného je přijet na jednodenní výlet nebo tu strávit rovnou celou dovolenou. Malebné prostředí pod Alpami nebo městečka, v nichž jako by se zastavil čas, jsou typickou rakouskou scenérií. Byla by proto jistě škoda neochutnat atmosféru, která se tu přímo nabízí – vlastně po celý rok, podle toho, zda preferujete letní koupání nebo cyklistiku a vyjížďky na loďkách nebo se vydáte na zasněžené svahy…

Romantika, která vám zaručeně učaruje v každém ročním období

Když se řekne dovolená Rakousko, každému se jistě vybaví říční údolí nebo pasoucí se krávy v prostředí venkova, který se za desetiletí moc nezměnil a nabídne romantické prostředí jako na dlani. Nebo také rodinný pobyt někde u vody, pohoda termálních lázní a dokonale čistý vzduch. Dovolená v Rakousku skýtá mnohá dobrodružství, nabídne chvíle strávené na lanové dráze s výhledem po okolí a komfortní tří nebo čtyřhvězdičkové hotely. Tady se vám prostě bude líbit!

Dovolená v Rakousku s dětmi je zážitkem nejen pro letní prázdniny, vydat se sem můžete i během zimních měsíců. Prohlédnout si Salcburk, Vídeň nebo Štýrsko během výletů, užít si hotelové zázemí včetně prostorných bazénů a apartmánů slibujících odpočinek od všední každodennosti. Dovolená v Rakousku u jezera pak přináší spoustu zábavy nejen na vodní hladině.

Užijte si vodní sporty plnými doušky…

Nakonec, skoro osm desítek rakouských jezer láká k windsurfingu nebo jízdě na vodních lyžích, při které si užijete pravý adrenalin. A v okolí těchto vodních ploch jsou úhledné cyklostezky, stačí jen osedlat horská kola a vyrazit na výlet! Jezera Rakousko jsou uprostřed míst, která učarovala i císařovně Alžbětě Bavorské, dnes si zde vychutnáte třeba golf nebo podhorskou turistiku. Odpočinek pro tělo i ducha, voda plná ryb a procházky, při kterých načerpáte ztracenou energii. Co víc si přát?

Booking.com