Recenze Quality Hotel Delfino Venezia Mestre (Benátky)

Quality Hotel Delfino Venezia Mestre (Veneto - Itálie)
Quality Hotel Delfino Venezia Mestre (Veneto - Itálie)

Benátky patří k nejnavštěvovanějším turistickým místům nejenom v Itálii, ale i v Evropě. Díky tomu je v Benátkách a přilehlém Mestre opravdu široká nabídka ubytování všech kvalitativních úrovní a zpravidla vyšších cen. Při poslední návštěvě Benátek, v rámci karnevalu, jsme vyzkoušeli čtyřhvězdičkový Quality Hotel Delfino Venezia Mestre. Hotel je umístěn v relativně moderní architektonicky zcela nezajímavé budově. Hlavním stylem hotelu je neutrálnost, takže nečekejte žádné designové výstřednosti nebo starobylý styl.

WEB:  http://www.hoteldelfino-mestre.com/
GPS:   +45° 29′ 2.95″, +12° 14′ 29.43″ (parkoviště)

Za hotelem je podzemní parkoviště kde můžete zanechat svůj vůz za cca 10 EUR za den. Pokoje jsou jednoduše, funkčně a moderně zařízené, vše čisté. Nechybí lednička, která obsahuje pouze vodu a dva plastikové kelímky, malý trezor a menší LCD televize. Koupelna se sprchovým koutem je malá, ale celkově je pokoj prostorný. Větrat můžete za pomocí okna, které lze otevřít jen na ventilaci nebo pomocí centrální vzduchotechniky, která v zimě topí a v létě chladí (jak účinně těžko říci, karneval je v zimě:-)

Pokud milujete hotelové snídaně tak Quality Hotel Delfino Venezia Mestre není úplně nejlepší volba. Kromě zápachu v prostorách baru a restaurace je výběr opravdu tragický. Míchaná vajíčka připomínají podivný žlutý prefabrikát bez chuti a zápachu, dále pak je na výběr jeden druh salámu, šunky a plátky tvrdého sýra. K tomu je k zakousnutí gumová bagetka a na pití chemický džus z automatu. Zachraňuje to pouze chutný croissant. Pokud vás snídaně nebude bavit tak pod hotelem je supermarket přes ulici bistro kde si můžete dát vynikající italskou kávu.

Ačkoliv není Quality Hotel Delfino Venezia Mestre přímo v Benátkách, tak je jeho poloha vynikající. Před hotelem je autobusová zastávka a autobus s označením 4L jezdí do Benátek na Piazzale Roma každých 10 minut (přes den). Jízdenky koupíte na recepci hotelu a cesta autobusem trvá okolo 15-ti minut. Na Piazzale Roma  je konečná autobusové linky a do centra můžete vyrazit pěšky (cca 30 minut) nebo lodí po Gran Canale (cca 20 minut).

 TIP   Další informace o Benátkách naleznete v našich článcích:
- Benátky - nejkouzelnější italské město
- Jak navštívit karneval v Benátkách
- Benátky a karneval
- Ostrov Burano hraje všemi barvami
- Ostrov Murano proslul výrobou skla

Quality Hotel Delfino Venezia Mestre je rozumná volba pro lidi, kteří stráví většinou času návštěvou Benátek a od hotelu očekávají jen přespání. Výborná poloha umožňuje rychlou dopravu do Benátek, v blízkosti obchod i bistro s jednoduchým občerstvením. Slabinou jsou snídaně.

Klady hotelu Delfino Venezia Mestre:

+ poloha u autobusové zastávky s rychlou dopravou do Benátek
+ parkoviště
+ prostorné pokoje

 Zápory hotelu Delfino Venezia Mestre:

–  kvalita snídaně a malý výběr

Booking.com