Vesnička Ossiach a jazero Ossiacher See - předpověď počasí v destinaci
3.9.2026 - Čtvrtek
08:00
|
|
17,2°C
|
| Vítr: 0.82m/s | |
| Tlak: 1022hPa | |
| Vlhkost: 89% | |
| Oblačnost: 29% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
11:00
|
|
22,1°C
|
| Vítr: 1.1m/s | |
| Tlak: 1022hPa | |
| Vlhkost: 68% | |
| Oblačnost: 36% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
14:00
|
|
28,0°C
|
| Vítr: 1.03m/s | |
| Tlak: 1020hPa | |
| Vlhkost: 41% | |
| Oblačnost: 26% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
17:00
|
|
27,3°C
|
| Vítr: 1.45m/s | |
| Tlak: 1019hPa | |
| Vlhkost: 52% | |
| Oblačnost: 100% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
20:00
|
|
23,2°C
|
| Vítr: 1.11m/s | |
| Tlak: 1020hPa | |
| Vlhkost: 72% | |
| Oblačnost: 98% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
23:00
|
|
22,1°C
|
| Vítr: 1.48m/s | |
| Tlak: 1022hPa | |
| Vlhkost: 72% | |
| Oblačnost: 77% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
4.9.2026 - Pátek
02:00
|
|
22,0°C
|
| Vítr: 0.62m/s | |
| Tlak: 1022hPa | |
| Vlhkost: 69% | |
| Oblačnost: 89% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
05:00
|
|
19,8°C
|
| Vítr: 1.42m/s | |
| Tlak: 1022hPa | |
| Vlhkost: 76% | |
| Oblačnost: 100% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
08:00
|
|
21,2°C
|
| Vítr: 0.76m/s | |
| Tlak: 1022hPa | |
| Vlhkost: 72% | |
| Oblačnost: 89% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
11:00
|
|
27,0°C
|
| Vítr: 0.79m/s | |
| Tlak: 1021hPa | |
| Vlhkost: 54% | |
| Oblačnost: 100% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
14:00
|
|
30,8°C
|
| Vítr: 1.03m/s | |
| Tlak: 1018hPa | |
| Vlhkost: 44% | |
| Oblačnost: 86% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
17:00
|
|
30,0°C
|
| Vítr: 1.29m/s | |
| Tlak: 1016hPa | |
| Vlhkost: 45% | |
| Oblačnost: 1% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
20:00
|
|
24,7°C
|
| Vítr: 1.75m/s | |
| Tlak: 1018hPa | |
| Vlhkost: 77% | |
| Oblačnost: bez mraků | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
23:00
|
|
18,7°C
|
| Vítr: 1.86m/s | |
| Tlak: 1019hPa | |
| Vlhkost: 78% | |
| Oblačnost: 3% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
5.9.2026 - Sobota
02:00
|
|
18,1°C
|
| Vítr: 1.62m/s | |
| Tlak: 1019hPa | |
| Vlhkost: 77% | |
| Oblačnost: 4% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
05:00
|
|
17,3°C
|
| Vítr: 1.2m/s | |
| Tlak: 1019hPa | |
| Vlhkost: 79% | |
| Oblačnost: 10% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
08:00
|
|
19,6°C
|
| Vítr: 0.68m/s | |
| Tlak: 1020hPa | |
| Vlhkost: 75% | |
| Oblačnost: 10% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
11:00
|
|
25,3°C
|
| Vítr: 1.31m/s | |
| Tlak: 1019hPa | |
| Vlhkost: 56% | |
| Oblačnost: 38% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
14:00
|
|
27,4°C
|
| Vítr: 1.54m/s | |
| Tlak: 1019hPa | |
| Vlhkost: 53% | |
| Oblačnost: 45% | |
| Srážky [3h]: 0,32 mm | |
17:00
|
|
25,1°C
|
| Vítr: 0.58m/s | |
| Tlak: 1018hPa | |
| Vlhkost: 67% | |
| Oblačnost: 60% | |
| Srážky [3h]: 0,75 mm | |
20:00
|
|
19,7°C
|
| Vítr: 1.28m/s | |
| Tlak: 1021hPa | |
| Vlhkost: 92% | |
| Oblačnost: 79% | |
| Srážky [3h]: 1,95 mm | |
23:00
|
|
17,9°C
|
| Vítr: 1.18m/s | |
| Tlak: 1024hPa | |
| Vlhkost: 93% | |
| Oblačnost: 85% | |
| Srážky [3h]: 0,74 mm | |
6.9.2026 - Neděle
02:00
|
|
18,0°C
|
| Vítr: 0.92m/s | |
| Tlak: 1025hPa | |
| Vlhkost: 92% | |
| Oblačnost: 94% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
05:00
|
|
16,3°C
|
| Vítr: 1.21m/s | |
| Tlak: 1025hPa | |
| Vlhkost: 94% | |
| Oblačnost: 75% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
08:00
|
|
17,2°C
|
| Vítr: 0.67m/s | |
| Tlak: 1025hPa | |
| Vlhkost: 89% | |
| Oblačnost: 56% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
11:00
|
|
19,2°C
|
| Vítr: 1.6m/s | |
| Tlak: 1025hPa | |
| Vlhkost: 83% | |
| Oblačnost: 74% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
14:00
|
|
22,1°C
|
| Vítr: 1.74m/s | |
| Tlak: 1024hPa | |
| Vlhkost: 70% | |
| Oblačnost: 79% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
17:00
|
|
23,1°C
|
| Vítr: 1.58m/s | |
| Tlak: 1023hPa | |
| Vlhkost: 66% | |
| Oblačnost: 63% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
20:00
|
|
18,4°C
|
| Vítr: 0.63m/s | |
| Tlak: 1023hPa | |
| Vlhkost: 89% | |
| Oblačnost: 60% | |
| Srážky [3h]: beze srážek | |
Pokud budou třeba během letní dovolené mířit vaše kroky do Villachu v Rakousku, určitě není od věci opomenout alespoň krátký výlet do nedalekého Ossiachu. Nevelká obec ležící nedaleko hranic se Slovinskem a Itálií, na východním břehu stejnojmenného jezera, má pouze sedm stovek stálých obyvatel, je ale turisticky vysoce frekventovanou lokalitou. Údajně zde turisté stráví ročně v součtu dohromady až na dva miliony nocí. A kdo není zavilý lyžař, může si zaplavat. V létě zde teplota vody...
Číst celý článek