Chcete olivovník na chorvatské Istrii?

Chcete mít svůj vlastní olivovník na Istrii?
Chcete mít svůj vlastní olivovník na Istrii?

Pokud rádi pěstujete zeleň, je tato nabídka určena právě pro vás. Kdo miluje olivy, jistě se také rád zapojí. Podpoříte rozkvět rodinné farmy Chiavalon, která sbírá medaile z akcí přirovnatelných k evropským a světovým šampionátům v různých sportovních odvětvích. Vždyť rozvoje není v dnešním světě nikdy dost, a i farma s tisíci olivovníky může sázet další a další rostliny. A pocit, že máte vlastní olivovník, je také potěšující, zvláště když milujete přírodu a zeleně v okolí vašeho bydliště je opravdu málo.

Olivovníky začínají plodit až dvacet let po vysazení

Když se řekne olivovník, mnoho lidí si jistě vybaví majestátní rostlinu obsypanou krásnými plody plnými olivového oleje. Ale pozor, k tomu vede velmi dlouhá cesta! Než bude možné produkovat olivový olej, čeká se i dvě desítky let. Obvykle až za šest až deset let přijde první ovoce a mladé stromky nabývají na objemu jen velmi pomalu. Na pořádnou úrodu si počkáte i dvacet let.

Není to vlastně hezký dárek, dát někomu jeho vlastní olivovník? Originální nejen k výročí svatby nebo k narozeninám. Samozřejmě, pro farmu je to symbolická pomoc, ale když se takových pomocníků sejde více, napomůžete jejímu dalšímu progresu. Farma Chiavalon je sice poměrně mladá, ale posbírala už hodně ocenění a má před sebou zajímavou budoucnost. Co je třeba splnit, abyste měli svůj vlastní malý stromek? Objednat si šest lahví skvělého olivového oleje Chiavalon. Dostanete tři litry špičkového produktu určeného nejen pro smažení a pečení, ale také do studené kuchyně.

Chiavalon je ideální pro pestrou paletu pokrmů

Saláty, grilovací party nebo také doplněk k domácímu kváskovému chlebu. Možná si také vyberete z nabídky jiných olivových hájů, na OLIVUM.cz je k mání i řecký, španělský nebo italský výběr. Extra panenský olivový olej má přeci mnoho různých odstínů, kdo zná dobře svět vína, tak tuší, jak široký může být. A není snad krásné, objevovat něco podobného? Může trvat celé roky, než ochutnáte všechno.

Více o akci VÁŠ OLIVOVNÍK NA ISTRII se dozvíte ZDE

Booking.com