Co tak dovolená v Mikulově?

Mikulov (Česká republika)
Mikulov (Česká republika)

Pobýt pár dnů tam, kde se nespěchá a můžete si život vychutnat plnými doušky. Nemluvíme jen o tekuté révě, ale také o aktivním odpočinku při toulkách přírodou nebo poznávání historických destinací. Co se vám vybaví, když se řekne Jižní Morava? Většinou budeme mít jako první na mysli Brno, ale pozadu nezůstanou ani Znojmo nebo Mikulov a Lednice. Pokud máte rádi 19. století, pak vězte, že řada místních památek pochází právě z tohoto období. Lednicko-valtický areál snad ani představovat nemusíme.

Poznejte jižní Moravu opravdu zblízka

Dovolená se kvapem blíží, rezervace se plní, chuť po rekreaci je obrovská, a to nejen v českém nebo moravském prostředí. Pokud byste si rádi zajistili ubytování v Jihomoravském regionu, platí, že rychlejší vyhrává. Strávit pár dnů v pověstném klidu měst jako je Břeclav nebo Hodonín je doslova a do písmene balzámem na duši. Dovolená v Jihomoravském regionu vás zavede i do lázní, kde si užijete tamní omlazující procedury a na své si pochopitelně přijdou i milovníci vína. Čekají také perly na seznamu UNESCO, slunečné letní počasí a všeobjímající pohoda. Máte chuť na projížďku na kolech nebo bylinnou parní lázeň? K dispozici je obojí, jen si vybrat! Aktivnímu odpočinku už nic nebrání, shoďte ze sebe stres a vydejte se poznávat jižní Moravu, její historická města a malebný venkov.

Ubytování ve městě Mikulov přináší mnoho různých možností. Samozřejmostí je tekutá réva, která přispěje k příjemné relaxaci. Nenechejte si ale ujít ani prohlídku místního zámku a řady přírodních památek, mezi nimiž hraje důležitou roli třeba Kočičí skála. Konkrétní tip? Ale jistě, mohou to být třeba apartmány Vivaldi, které jsou přímo v srdci vinařského města. Při vašem plánování cest po vyhlášených českých a moravských destinacích si rezervujte s dostatečným předstihem ubytování na hotel.cz! Najdete zde všechny potřebné informace, které vám pomohou ve snadnějším rozhodování.

Booking.com