Zadáno pro pařmeny: Letovisko St. Julians

St. Julians (Malta)
St. Julians (Malta)

Líbilo se vám na divoké Ibize plné nočního života a rádi byste si letos užili podobně rušnou dovolenou? Malta je pro paření jako stvořená. Chce to jen vybrat do správné letovisko.  Pokud milujete noční život, v St. Julians se vám bude líbit.

Letovisko pro pařmeny

Malta je doslova protkána rušnými letovisky, která jsou ideální ke strávení rušné dovolené. Pokud patříte mezi milovníky bujaré zábavy a nočního života, zaleťte si na východní pobřeží Malty do oblíbeného letoviska Sliema (která spolu s hlavním městem Valletta tvoří aglomeraci), anebo ještě lépe do sousedního St. Julians. Neznám totiž pařmana (ani pařmanku – tedy správně česky pařwomanku), kterému by se nelíbilo ve St. Julianské čtvrti Paceville. Bary, kluby, diskotéky, restaurace a divoká zábava až do rána, to je Paceville v St. Julians, v nejoblíbenějším maltském letovisku všech, kteří si umí a chtějí užívat života plnými doušky. Tip na pařbu: zábavní středisko Portomaso Marina.

Spinola Bay je neformální centrum St. Julians

Místo, které určitě při návštěvě St. Julians neminete je Spinala Bay. Vede tudy totiž jedna z hlavních dopravních tepen a jsou zde zastávky autobusů. Spinola Bay je velmi příjemná zátoka, kde je spousta restaurací, hospod, sushi barů včetně fast foodů jako Mc Donalds či Pizza Hut. Začíná zde (nebo končí) několikakilometrová promenáda okolo pobřeží po které dojdete až do Sliemy. Je to úžasné místo pro dlouhé procházky okolo moře, byť trochu rušnější.

Paceville – centrum nočního života

Čtvrť Paceville si dokonce vysloužila přízvisko Mekka nočního života. Pokud tady vyrazíte zapařit, příjemně vás potěší velmi přátelské ceny alkoholických, stejně jako nealkoholických nápojů. Na své si zde přijdou všechny věkové kategorie. V klubech se totiž hraje úplně všechno, od nejnovějších hitů pop music až po staré dobré rockové nebo jazzové kousky. A pokud budete mít chuť, můžete tu zajít i na operu. Ale to jen pro zajímavost, přece jen, operu na letní dovolené u moře si asi jen tak někdo neplánuje.

St. George Bay

Ale byla by věčná škoda, podřídit veškeré cestování pouze nočnímu životu. Přece jen Malta nabízí spoustu nádherných převážně kamenitých pláží. Najdou se ale i písčité, právě St. Julians se může pochlubit jednou z nejpřístupnějších písečných pláží, a to v St. George Bay. Písečná pláž však není přírodní, nýbrž uměle vybudovaná. Jen pro zajímavost, v St. George Bay je také kasino. Takže pokud si chcete zahrát na Maltě ruletu, nezapomeňte si v hotelovém pokoji pas. Pokud ale dáváte před hrou přednost romantickým vycházkám, můžete se vydat k mysu sv. Juliana, kde stojí opevněná (jak jinak také na Maltě) věž.

 

Booking.com