Splňte si sen o dovolené na lodi. S Boataround ještě levněji a bez starostí

Pronájem luxusní jachty
Pronájem luxusní jachty

Jen vy, vaši nejbližší, mořský vánek a chechtání racků. Dovolená na jachtě je zkrátka dokonalá. Tedy za předpokladu, že se vám podaří najít tu správnou loď na pronájem - například v Chortvatsku. S Boataround.com vám její hledání nezabere déle než pár minut. Stačí, když specifikujete lokalitu, termín a typ plavidla. Že jste již narazili na mraky podobných rezervačních portálů – a dokonce jste v minulosti přes některý z nich loď pronajali, jenomže pak následovala studená sprcha, protože plavidlo neodpovídalo popisu? Pak máte další důvod, proč používat právě Boataround. V největší online databázi čítající přes jedenáct tisíc položek z více než šesti set destinací najdete pouze ověřené jachty.

Ačkoliv je Boataround globálním projektem, jehož původ byste na první pohled hádali na některou z přímořských zemí, hlavní centrála překvapivě sídlí na Slovensku. Důvodem je fakt, že za systémem stojí československé duo aktivních jachtařů Pavel Pribiš a Jana Echer. Odborníci v minulosti působili jako zaměstnanci Booking.com, a právě při této práci nasbírali cenné zkušenosti, které následně zúročili při budování unikátní databáze lodí.

Podle CEO společnosti Pribiše vnikl Boataround proto, aby si snadno, rychle a za dostupnou cenu mohli jachtu rezervovat i lidé, kteří na palubě lodi nikdy dříve nestáli. Na své si samozřejmě přijdou i protřelí mořští vlci. Portál je koncipován tak, aby si na své přišel opravdu každý bez ohledu na zkušenosti s jachtingem a cílovou destinaci.

V čem je Boataround lepší než běžný vyhledávač jachet k pronájmu?

Při hledání jachty k pronájmu bývá kamenem úrazu nedostatek kvalitních fotografií. A často i zavádějící informace ze strany majitelů lodí. A právě proto se vyhledávání plavidel na Boataround.com těší takové oblibě u milovníků jachtingu z celého světa. Než se loď dostane do databáze, tým Boataround ji osobně prohlédne a ujistí se, že je kvalitní. Zároveň pořídí dostatek aktuálních snímků, které si lze na portálu prohlédnout v rámci virtuální prohlídky.

Vyhledáním lodi a rezervací služby Boataround zdaleka nekončí. Zákazníci se mohou po celou dobu pronájmu spoléhat na kvalifikovanou zákaznickou podporu, která s nimi komunikuje ve více než dvanácti jazycích. Tým specialistů vám pomůže s registrací a bude vám k dispozici i během plavby, a to nepřetržitě (zákaznická podpora funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu!). O špičkové kvalitě svědčí téměř pět set vynikajících hodnocení v rámci uživatelských recenzí.

Další nespornou výhodou pronájmu jachty přes Boataround je flexibilita doby pronájmu. Ne každému vyhovuje standardní termín od pátku do soboty – a není nic jednoduššího, než si loď rezervovat na kratší či delší období. Portál navíc umožňuje úhradu v různých měnách a nabízí rozličné nativní platební systémy.

Hlavně si pronájem lodi nekomplikovat...

Aneb přehlednost na prvním místě. Těmito pravidly se tým Boataround při budování portálu svědomitě řídil a výsledek dopadl na výbornou. Kromě snadného vyhledávání mají zájemci o rezervaci plavidla možnost prokliku na Trustpilot, kde najdou další uživatelské recenze.

Na hlavní stránce zase nechybí výčet oblíbených destinací a nabídka konkrétních výrobců plavidel a půjčoven. Seznamy ocení především zkušenější jachtaři, kteří hledají konkrétní loď.

A protože závěr patří nejlepšímu, měli bychom zmínit také přítomnost unikátního algoritmu, který se nepřetržitě prokousává daty z celého světa a upravuje nabídky tak, aby byly nejlevnější. Provozovatelé Boataround zároveň garantují nejnižší cenu pro případ, že byste přeci jen někde našli nižší nabídku. A ještě něco – výše registračního poplatku činí pouze 20 % a v případě storna dostanete peníze zpět v plné výši (musíte jen stihnout poslední storno datum).

Ale teď už hurá na Boataround.com, kde na vás čekají tisíce jachet z celého světa. Rezervujte si tu nejlepší a zažijte plavbu svého života!

Booking.com