Silvestr ve velkoměstěch

Ohňostroj u Eiffelovi věže v Paříži (Francie)
Ohňostroj u Eiffelovi věže v Paříži (Francie)

Rádi byste strávili poslední den v roce v prostředí velkého města? Neláká vás strávit Silvestr doma nebo v romantickém prostředí na horách?

Můžete si pronajmout některý z rekreačních apartmánů v zahraničí pro svou silvestrovskou oslavu a klidně vzít na tento výlet i své přátele. Vídeň, Barcelona, Berlín nebo Budapešť a Řím, to je jen malá ochutnávka z celého švédského stolu evropských lokalit, kde můžete oslavit příchod Nového roku.

Francie

Pařížské apartmány nabízejí výhled na proslulou čtvrť Montmartre a Paříž samotná je bezesporu jedním z nejkrásnějších měst světa. Nebo dáte přednost romantice u Eiffelovi věže nebo v hospůdkách na Saint-Germain?

Chorvatsko

Dubrovník je spíše tradiční lokalitou pro letní dovolené, kdy často během července a srpna praská ve švech, dost dobře sem ale můžeme zavítat i koncem prosince. Takové počasí jako v tuzemsku zde určitě nenajdeme a v apartmánech nebo domech k pronajmutí najdeme během párdenní zimní dovolené tolik potřebný oddech od každodenního shonu.

Polsko

Co zkusit i krásné město Krakov? Najdete zde k prohlídce více než šest tisíc historických objektů a dokonce i ty ceny jsou poměrně příznivé, nepříliš se lišící od těch tuzemských. Polské rekreační byty či domy přinášejí opravdu příjemné prostředí, často i uprostřed krásné přírodní scenerie.

Itálie

Jednou z nejlepších možností jak oslavit Nový rok je pobyt v Římě! Centrum antické kultury a střed katolického světa nabízí útulné rekreační objekty s veškerým komfortem, kde navíc máte velmi blízko nejrůznější obchodní čtvrtě a můžete tak nakoupit vše potřebné pro vaši silvestrovskou oslavu. Romantické prostředí vám také mohou nabídnout Benátky.

Česká republika

Nebo byste přece jen rádi zůstali v domácích podmínkách? Zkuste Prahu, najdete zde rekreační byty klidně i pro šestici osob. Okraj města nebo jeho centrum, záleží na vaší volbě. Pokud chcete oslavit začátek Nového roku i se svými domácími mazlíčky, nemusíte se bát. Ve většině pražských rekreačních objektů mají psi a kočky pobyt dovolen.

Rakousko

Užít si ale můžete i Silvestr ve Vídni, můžete klidně vše spojit s párdenním pobytem během vánočních svátků, kdy můžete narazit i na nějaký ten zajímavý vánoční trh, jimiž je rakouská metropole doslova proslulá.

Booking.com