Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika)
Autokemp Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika)

Pokud se rozhodnete poznávat kouzla moravských Beskyd a dáváte přednost ubytování v autokempu, tak zvažte ubytování v kempu ve Frenštátu pod Radhoštěm. Autokemp se nachází v sousedství panelového sídliště a blízko je i nově zbudovaný aquapark. Samotný autokemp ještě září novotou a tak vše je zde pěkně čisté a udržované. Můžete využít ubytování v chatkách, které disponují i sociálním zařízením. Je zde dostatek místa pro karavany i stany. Celý areál je zatravněn a vzrostlé stromy poskytují příjemný stín.

Pro karavany jsou k dispozici přípojky elektrické energie. Sociální zařízení je nové a pravidelně v ranních hodinách uklízené. V kempu je i několik pergol se stoly a lavicemi u kterých je postaven gril. Zdarma je k dispozici i dřevo, takže milovníci grilování si přijdou na své. Při naší návštěvě v září již nebyl v provozu stánek se základními potravinami. Cestičky v kempu jsou vybudovány jako dopravní hřiště, a děti se zde můžou učit dopravní značky a pravidla silničního provozu. Pro děti jsou zde i houpačky, pískoviště a dětský domeček.

Vedle kempu je restaurace Valašská rychta kde celkem slušně vaří. U restaurace je i dětské hřiště, takže ideální místo pro rodinný oběd. Podstatnou nevýhodou je, že se na zahrádce neobsluhuje, takže pro každou objednávku musíte do restaurace.

Pokud vyhledáváte aktivní odpočinek je Frenštát pod Radhoštěm místem, kde se určitě zabavíte. Do deseti kilometrů od autokempu je sedačková lanovka na Pustevny. Z Pusteven můžete vyrazit na nenáročnou vycházku na Radhošť nebo opačným směrem na kopec Kněhyně. Beskydy jsou velmi příjemnou turistickou lokalitou, takže najdete řadu dalších atraktivních turistických tras. K dalším zajímavým místům patří hrad Hukvaldy, Nový Jičín nebo Rožnově pod Radhoštěm, kde se nachází také známý skanzen s Dřevěným městečkem.

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm nabízí kvalitní ubytování a můžeme doporučit pro ubytování.

Praktické informace:

GPS: Loc: 49°33'6.504"N, 18°12'16.797"
E web: http://www.autokemp-frenstat.cz/
e-mail: autokemp@mufrenstat.cz
adresa: Autokemp Frenštát pod Radhoštěm, Dolní 1807, 744 01  Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika .

Booking.com